Studio Bambini to pasja kształtowania małego i dużego człowieka, inspirowania do harmonijnego rozwijania ciała i umysłu. To przestrzeń, w której dziecko, rodzic, opiekun, oraz nauczyciel otrzyma narzędzia do realizowania siebie, przekraczania nieznanych granic, poznawania sposobów umiejętnego kreowania osobowości. Studio Bambini powstało przede wszystkim dla dziecka. Wszelkie działania podejmowane w pracowni edukacyjnej dążą do tego, aby dzieciństwo było szczęśliwe, spełnione, pełne odkrywania i poznawania. Zajęcia w Studio Bambini to inwestycja na całe życie.
Studio Bambini to nowa jakość zajęć dla dzieci i dorosłych, dająca inspiracje do samorozwoju człowieka w każdym wieku. Pracownia edukacyjna oferuje zajęcia, warsztaty dla dzieci od urodzenia do wieku szkolnego, także warsztaty i kursy dla rodziców oraz nauczycieli. Dzięki bogatej ofercie zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie.
Warsztaty naukowe Bambini Mini Einsteino są naszym autorskim programem kreatywnego odkrywania świata już praktycznie od urodzenia. To pierwsze spotkanie maluchów z matematyką, fizyką, chemią. Każda aktywność jest przemyślana i prowadzi do doświadczania świata. Rozwijane są wielorakie inteligencje dziecka.

TEMATYKA:

-STANY SKUPIENIA,
-OPTYKA I ŚWIATŁO,
-MAGNETYZM,
-DŹWIĘK I HAŁAS,
-ALE JAJKA!
-ŻYWIOŁY
-TAJEMNICE ZIEMI

CZAS: 20 min

ILOŚĆ DZIECI: 8 dzieci

CENA: zapytaj o cenę, wystawiamy rachunek

TERMIN: ustalany indywidualnie z placówką, proponujemy jeden temat w jeden miesiąc (spotkania 1 w tygodniu; zamówienie zajęć co najmniej miesiąc wcześniej

UZGODNIENIA: Udostępnienie sali 15 min przed zajęciami i 15 min po zajęciach, w sali dywan, stolik z krzesłami, dostęp do wody; obecność jednej opiekunki grupy


niebawem zdjęcia
Copyright Nazwa.pl