Studio Bambini to pasja kształtowania małego i dużego człowieka, inspirowania do harmonijnego rozwijania ciała i umysłu. To przestrzeń, w której dziecko, rodzic, opiekun, oraz nauczyciel otrzyma narzędzia do realizowania siebie, przekraczania nieznanych granic, poznawania sposobów umiejętnego kreowania osobowości. Studio Bambini powstało przede wszystkim dla dziecka. Wszelkie działania podejmowane w pracowni edukacyjnej dążą do tego, aby dzieciństwo było szczęśliwe, spełnione, pełne odkrywania i poznawania. Zajęcia w Studio Bambini to inwestycja na całe życie.
Studio Bambini to nowa jakość zajęć dla dzieci i dorosłych, dająca inspiracje do samorozwoju człowieka w każdym wieku. Pracownia edukacyjna oferuje zajęcia, warsztaty dla dzieci od urodzenia do wieku szkolnego, także warsztaty i kursy dla rodziców oraz nauczycieli. Dzięki bogatej ofercie zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie.
Warsztaty naukowe Bambini Mini Einsteino są naszym autorskim programem kreatywnego odkrywania świata już praktycznie od urodzenia. To pierwsze spotkanie maluchów z matematyką, fizyką, chemią. Każda aktywność jest przemyślana i prowadzi do doświadczania świata. Rozwijane są wielorakie inteligencje dziecka. W trakcie zajęć dziecko wraz z rodzicem poznaje świat, wykonuje doświadczenia, manipulacje.
Rodzicu! Nigdy nie jest za wcześnie na naukę!!!


TEMATYKA:


1. KOLOROWY ŚWIAT-  Oko stanie się głównym dowodzącym w trakcie zajęć! Złudzenia optyczne, kolory, filtry, fizyka zamknięta w przyrządach optycznych, otworzą nowe spojrzenie na świat! (temat obejmuje 2 spotkania: 23 i 30 września; cena 70 zł/ 2 spotkania)

2. MATERIA- Młodzi naukowcy dowiedzą się czym jest materia, poznają jej naturę i własności substancji. Świat pełen pierwiastków i atomów stanie przed nimi otworem!  (temat obejmuje 2 spotkania: 21 i 28 października; cena 70 zł/2 spotkania)

3. KAPITAN PLANETA WITA NA ZIEMI- Ziemianie poznają swój dom. Zbadają prawa nim rządzące. Nie przeszkodzi im  wybuch wulkanu, tornado, czy nawet El Niño!  (temat obejmuje 2 spotkania: 18 i 25 listopada; cena 70 zł/2 spotkania)

4. MISJA W KOSMOS - Po poznaniu Ziemi czas wyruszyć w dalszą podróż rakietą kosmiczną. Młodzi naukowcy- astronauci odwiedzą planety, cały układ słoneczny, obejrzą gwiazdozbiory i komety. To będzie prawdziwa sztuka przetrwania w warunkach poza ziemskich ;). Niezła gratka dla naukowców!!!  (temat obejmuje 2 spotkania: 2 i 9 grudnia; cena 70 zł/2 spotkania)TEMATY DODATKOWE:

1. MAGNETYZM- Dzieci dowiedzą się czym jest magnes, co to jest biegun, pole magnetyczne, oraz lewitacja, wykonując oczywiście mnóstwo ciekawych eksperymentów. Zajęcia zmagnetyzują małych i dużych naukowców!!!   (temat obejmuje 1 spotkanie: 16 września; cena 35 zł/spotkanie)

2. D
LACZEGO SANIE MIKOŁAJA LATAJĄ- Warsztaty zaskoczą nie jednego naukowca tak postawioną hipotezą! Czy to żart? Dlaczego coś lata? W jaki sposób unosi się w powietrzu, a inna rzecz spada? Naukowcy dowiedzą się m. in. czym jest opór powietrza, silnik odrzutowy. Pełen odlot! (temat obejmuje 1 spotkanie: 16 grudnia; cena 35 zł/spotkanie)


KIEDY:

Studio Einsteino I-
 dzieci od 3 do 5 lat+opiekun:
10:00- 10:45 (daty w tematach zajęć)

Studio Einsteino II- dzieci od 6 do 8 lat:
11:15- 12:00 (daty w tematach zajęć)


Studio Einsteino III-
 dzieci od 3 do 5 lat+opiekun: 
12:15- 13:00 (daty w tematach zajęć)GDZIE?
  Biblioteka Miejska im. C. K. Norwida, Franciszkańska 18, sala 102. 


TWOJA INWESTYCJA?

  • ceny przy tematach zajęć (brak zwrotów przy nieobecności)

  • płatność kilka dni wcześniej przelewem (nr konta 75 1950 0001 2006 0004 3452 0001)

INFORMACJE I ZAPISY: info@studiobambini.pl , lub tel. 693176922


Zgłaszając swój udział w warsztatach podaj:

  • nazwę zajęć: Studio Einsteino( I lub II) + tematy na które zapisujesz dziecko
  • Twoje imię i nazwisko, tel. kontaktowy

  • imię i datę urodzenia dziecka


Copyright Nazwa.pl