Studio Bambini to pasja kształtowania małego i dużego człowieka, inspirowania do harmonijnego rozwijania ciała i umysłu. To przestrzeń, w której dziecko, rodzic, opiekun, oraz nauczyciel otrzyma narzędzia do realizowania siebie, przekraczania nieznanych granic, poznawania sposobów umiejętnego kreowania osobowości. Studio Bambini powstało przede wszystkim dla dziecka. Wszelkie działania podejmowane w pracowni edukacyjnej dążą do tego, aby dzieciństwo było szczęśliwe, spełnione, pełne odkrywania i poznawania. Zajęcia w Studio Bambini to inwestycja na całe życie.
Studio Bambini to nowa jakość zajęć dla dzieci i dorosłych, dająca inspiracje do samorozwoju człowieka w każdym wieku. Pracownia edukacyjna oferuje zajęcia, warsztaty dla dzieci od urodzenia do wieku szkolnego, także warsztaty i kursy dla rodziców oraz nauczycieli. Dzięki bogatej ofercie zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie.
Zajęcia opierają się głównie na Kinezjologii Edukacyjnej wg doktora Paula E. Dennisona. Jest to metoda terapii różnych zaburzeń, między innymi zaburzeń uwagi, koncentracji, trudności w nauce czytania i pisania, oraz usprawnianie i utrzymanie w dobrej formie mózgu. Negowana przez teoretyków, chwalona przez praktyków. Regularne ćwiczenie metodą Gimnastyki Mózgu daje realne rezultaty. W trakcie zajęć dzieci wykonują także zadania i ćwiczenia logiczne. Studio Gimnastyki Mózgu jest naszym autorskim programem opierającym się na różnych metodach: Gimnastyce Mózgu wg. P..Dennisona , Ruchu Rozwijającym wg W. Sherbone, koncepcji Inteligencji Wielorakich, pedagogiki zabawy. Jest to czas spędzony na zabawach ruchowych, logicznych, zabawie.

CZAS:45 min

ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE:
-dzieci do 4,5 lat- max. 10 osób w grupie
-dzieci od 5 do 10 lat- max. 15 osób w grupie dzieci

CENA: zapytaj o cenę

TERMIN: indywidualny indywidualnie z placówką; proponujemy warsztaty raz na tydzień

wkrótce zdjęcia
Copyright Nazwa.pl