Studio Bambini to pasja kształtowania małego i dużego człowieka, inspirowania do harmonijnego rozwijania ciała i umysłu. To przestrzeń, w której dziecko, rodzic, opiekun, oraz nauczyciel otrzyma narzędzia do realizowania siebie, przekraczania nieznanych granic, poznawania sposobów umiejętnego kreowania osobowości. Studio Bambini powstało przede wszystkim dla dziecka. Wszelkie działania podejmowane w pracowni edukacyjnej dążą do tego, aby dzieciństwo było szczęśliwe, spełnione, pełne odkrywania i poznawania. Zajęcia w Studio Bambini to inwestycja na całe życie.
Studio Bambini to nowa jakość zajęć dla dzieci i dorosłych, dająca inspiracje do samorozwoju człowieka w każdym wieku. Pracownia edukacyjna oferuje zajęcia, warsztaty dla dzieci od urodzenia do wieku szkolnego, także warsztaty i kursy dla rodziców oraz nauczycieli. Dzięki bogatej ofercie zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie.
WARSZTATY BAM MINI
DEDYKOWANE DLA DZIECI
OD 6 DO 18 MIESIĄCA I RODZICÓW

Zajęcia skierowane są do dzieci od 6 do 18 miesiąca i rodziców. To wspaniały czas na kreatywną wspólną zabawę i naukę dla rodzica i dziecka. To czas na rozwój wielorakich inteligencji, poznawanie i rozwój możliwości psycho-ruchowych dziecka, rozwój społeczny. To czas na otwarcie umysłu na nowe doświadczenia i znajomości.
Zajęcia opierają się na Koncepcji Inteligencji Wielorakich Howarda Gardner'a, na pedagogice zabawy, oraz Ruchu Rozwijającym i Gimnastyce Mózgu, pedagogice M. Montessori oraz autorskim programie Studio Bambini. Podczas zajęć dzieci i rodzice wspólnie uczestniczą w zajęciach, współdziałają, bawią się. Poprzez różne aktywności rozwijane są u dziecka: inteligencja ruchowa, muzyczna, językowa, matematyczno-logiczna, interpersonalna, intrapersonalna, przyrodnicza, wizualno przestrzenna.
Pamiętaj, że podczas pierwszych zajęć dziecko musi oswoić się z otoczeniem, nową sytuacją. Daj mu szansę! Zobaczysz, że po kilku spotkaniach będzie czuło się jak w domu:)
p..
Bam Mini to kapitał na przyszłość.

KIEDY?- Grupa Bam Mini II- dzieci od 6 do 18 miesiąca, popołudnia- wtorki 17:10-17:40

 

GDZIE?

Świdnica, Biblioteka Miejska im. C. K. Norwida, Frnaciszkańska 18, parter, pokój 102

TWOJA INWESTYCJA:

 • 80 zł/m-c (20 zł x 4 spotkań)- karnet miesięczny
 • cena wakacyjnych karnetów zależy od faktycznej ilości spotkań w wybranym terminie
 • pojedyncze wejście 35 zł
 • pierwsze zajęcia 10 zł (nie dotyczy okresu wakacyjnego- lipiec, sierpień)
 • płatność gotówką, lub kilka dni wcześniej przelewem (nr konta 75 1950 0001 2006 0004 3452 0001)przed pierwszymi zajęciami w miesiącu
KTO PROWADZI?
     Karolina Roman- nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny, instruktor Kinezjologii Edukacyjnej, masażu Shantala dla niemowląt, Ruchu Rozwijającego W. Sherbone, Metody Dobrego Startu wg M. Bogdnanowicz; inspiruje się neurodydaktyką- nauczaniem przyjaznym dla mózgu, rodzicielstwem bliskości, self- reg,  pedagogiką Montessori i Waldorfską, pedagogiką zabawy, kreatywną zabawą, polisensorycznym doświadczaniem świata przez dzieci; uważa, iż na poznawanie świata nigdy nie za wcześnie

 •  


INFORMACJE I ZAPISY:
 info@studiobambini.pl , lub tel. 693176922

Zgłaszając swój udział w warsztatach podaj:

 • nazwę zajęć, grupę
 • termin, na jaki chcesz się zapisać
 • miejscowość
 • Twoje imię i nazwisko, tel. kontaktowy
 • imię i wiek dziecka

 

Copyright Nazwa.pl